Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2013-04-11 14:30:57

V Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL już za nami.


W dniach 5-7 kwietnia 2013 r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej wraz z pięcioma innymi LGD-ami wystawiało wspólne stoisko, na którym promowało Szlak Przygody oraz Program Lojalnościowy pod tą samą nazwą.

Szlak Przygody obejmie swoim zasięgiem około 850 km tras, na których znajdzie się ponad 100 oznakowanych atrakcji na obszarze 41 gmin. Wszystkie atrakcje są ściśle związane z historią i kulturą regionu.
Utworzonych zostało 6 krain tematycznych (Kraina Sacrum i Profanum, Kraina Talentów, Kraina Natury, Kraina Legend, Kraina Czterech Żywiołów, Kraina Kultur).

Obecnie do projektu przystępują firmy partnerskie, ale już niebawem będą mogli korzystać z niego pierwsi turyści. Podróżując po atrakcjach Szlaku, turysta będzie mógł nieodpłatnie otrzymać kartę lojalnościową. Każdy, kto np. odwiedzi muzeum, skorzysta z noclegu w hotelu, gospodarstwie agroturystycznym, czy zamówi obiad w restauracji uczestniczącej w projekcie, otrzyma dodatkowe punkty na swoją kartę lojalnościową. Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów będzie można je wymienić na wybrane przez siebie nagrody. W tym przypadku, zebrane punkty pozwolą np. obniżyć koszty pobytu turystyczno-rekreacyjnego, zyskać darmowy nocleg lub skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Podczas tegorocznych targów miłym akcentem było otrzymanie III miejsca w konkursie na najciekawsze stoisko V Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w ramach konkursu ogłoszonego przez Regionalną Organizację Turystyczną (ROT) Województwa Świętokrzyskiego.

Tegoroczne Targi przejdą do historii jako największe. Podczas imprezy zaprezentowało się 150 wystawców z kraju i zagranicy.

Wszystkim odwiedzającym stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy na Szlak Przygody.

 

 


Drukuj

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Menu

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Menu