2013-04-24 14:40:47

POZYTYWISTA ROKU 2012.

„POZYTYWISTA ROKU” to wyróżnienie dla osób, firm lub instytucji - współczesnych "Wokulskich", które zasłużyły się w szczególny i konstruktywny sposób dla swoich społeczności lokalnych, a szerzej całego społeczeństwa.

W dniu 17 kwietnia br. Fundacja Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski” w składzie m.in.:
• Mieczysław Golda – Poseł na Sejm RP,
• Paweł Golec – Fundator Fundacji Braci Golec, wokalista Zespołu Golec Uorkiestra
wręczyła już po raz drugi Nagrody „Pozytywista Roku” za 2012 rok.

Nagrody zostały wreczone w pięciu kategoriach:
• Firmy rodzinne
• Wizja i przywództwo
• Badania i rozwój
• Ekologia i rozwój zrównoważony,
• Otoczenie biznesu

Wyróżnienie w kategorii „Wizja i przywództwo” otrzymał Piotr Sadłocha – dyrektor biura Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej za osobistą przedsiębiorczość, wizję rozwoju i wkład w rozwój Stowarzyszenia; wdrożenie ciekawych i unikatowych przedsięwzięć ważnych dla lokalnej społeczności, dzięki którym wzrosła atrakcyjność inwestycyjna regionu i stworzone zostały nowe źródła dochodów dla mieszkańców.

Panu Piotrowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz dobra wspólnego.