2013-05-24 12:27:51

Ruszyła rekrutacja do innowacyjnego projektu edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży - Gramy w Radę, damy Radę!

Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa zaprasza do włączenia się w innowacyjny projekt edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży - Gramy w Radę, damy radę!
Projekt to gra symulująca działalność Młodzieżowej Rady Gminy, wspomagana specjalną platformą internetową. Udział w grze umożliwi uczestnikom poznanie idei, zasad oraz doświadczenie korzyści płynących z funkcjonowania samorządności młodzieżowej. Gra przeznaczona jest dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych m.in woj. świętokrzyskiego.

Do udziału w projekcie zapraszani są: nauczycieli, pedagogów i wszystkie osoby aktywnie pracujące z młodzieżą, które jako profesjonalni Tutorzy będą wspierać swoje drużyny w działaniu na rzecz swojego otoczenia.

O młodzieży z Państwa gminy może usłyszyć cała Polska i nie tylko. Najlepsze drużyny projektu napiszą wspólnie książkę, nakręcą film oraz przedstawią  swoje dokonania na ogólnopolskich konferencjach! Państwa szkoła ma szansę stać się inspiracją dla całego kraju!

Więcej informacji na stronie: www.gramywrade.interklas.pl, www.fudacjafarma.pl