2013-05-23 08:03:20

Zaproszenie do udziału w Pozarządowym Pikniku z okazji Dnia Dziecka.

do udziału
w Otwartym Dniu NGO
podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka
2 czerwca 2013, godz. 12.00 – 17.00
Plac przy plebanii w Łagowie

Podczas Pikniku swoją działalność zaprezentują organizacje pozarządowe, które przygotowały liczne atrakcje dla przybyłych małych uczestników Pikniku (m.in. artystyczny występ dziecięcy, zawody sportowe, konkursy z nagrodami oraz inne niespodzianki). Zachęcamy do bliższego zapoznania się z działalnością organizacji pozarządowych. W programie również giełda hobbystyczna oraz wystawa śmiesznych zdjęć przygotowana przez młodzież z Publicznego Gimnazjum w Łagowie.

Współorganizator: Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łagów
Wsparcie organizacyjne: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Czyżów, Stowarzyszenie Sami Swoi Sędek, Stowarzyszenie Rodzice Dzieciom, Stowarzyszenie Agroturystyczne Łysogóry, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Ruda, Melonek, Duraczów, Gęsice, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Rakowskiej, Łagowski Klub Sportowy, Uczniowski Klub Sportowy.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Trasa 78 – ze śląskiego w świętokrzyskie”, który jest realizowany przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Stowarzyszenie Edukacja przez Internet oraz Miasto Gliwice, a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.