Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2013-06-13 12:26:35

Impreza plenerowa pn.W sobotę 8 czerwca 2013 r. na Placu Artystów, ul. Sienkiewicza i mostku nad Silnicą w Kielcach odbyła się impreza plenerowa pn. „Baw się z Nami LGD – ami”. Swój dorobek artystyczny oraz działalność reprezentowało 18 Lokalnych Grup Działania w tym Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.
Wzdłuż ulicy Sienkiewicza na stoiskach wystawienniczych można było spróbować regionalnych potraw, zapoznać się z atrakcjami turystycznymi, czy też wziąć udział w konkursie z nagrodami. Dla odwiedzających stoisko Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Witosławic przygotowały potrawy wykonane według tradycyjnej receptury takie jak: bigos, smalec z ogórkiem czy też pyszne słodkie wypieki.
Na scenie do późnego wieczora prezentowali się różni wykonawcy z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Z terenu lgd Stowarzyszenia swój dorobek artystyczny przedstawiło koło gospodyń wiejskich z Witosławic umilając swoim występem czas przybyłym na imprezę. Duże zainteresowanie wzbudziło widowisko taneczne pt. „Świętokrzyskie Sny” w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Taneczno-Teatralnego z Gminy Nowa Słupia. Mieszkańcy starożytnej osady w Nowej Słupi promowali Centum Kulturowo – Archeologiczne oraz Dymarki Świętokrzyskie. Niezawiodła nas piękna w tym dniu pogoda. Niezabrakło dobrego chumoru i świetnej zabawy, do której przyłączali się co rusz nowi przybyli na imprezę mieszkańcy stolicy regionu świetokrzyskiego. Kielecki deptak tętnił życiem. Wszystkim przybyłym i zaangażowanym w przygotowanie tak dużej imprezy bardzo serdecznie dziękujemy!

 

 


Drukuj

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Menu

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Menu