2013-07-22 13:51:36

Udany Miting Sportowy nad zalewem w Nieskurzowie.

Regaty kajakowe, wyścigi rowerków wodnych, rzeźby na piasku, rozgrywki piłki plażowej te wszystkie atrakcje czekały na mieszkańców gminy Baćkowice oraz wszystkich przybyłych nad zalew w Nieskurzowie podczas Mitingu Sportowego, który odbył się w niedzielne popołudnie 21 lipca br.

Wszyscy Ci, którzy nie mieli ochoty na wysiłek fizyczny mogli wypoczywać na plaży nad zalewem, bo pogoda wyjątkowo sprzyjała opalaniu. Dzieci mogły pod bacznym okiem organizatora wydarzenia jednocześnie ratownika Pana Marka Borkowskiego skorzystać z możliwości pływania na rowerkach wodnych, przeznaczonych dla dzieci. Dorośli oprócz atrakcji wodnych mogli swoje siły zmierzyć podczas gry na boisku do siatkówki plażowej.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie, w szczególności przybyłym dzieciakom za energię i emocje do samego końca!

Na kolejne zmagania spotrowe tym razem Turniej Piłki Siatkowej na Zalewem organizatorzy zapraszają już  4 sierpnia 2013 r. od godz. 14:00.

Wydarzenie promujące Lokalną Strategię Rozwoju Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskie. Współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.