2013-09-19 08:46:06

Promocja gmin już od przedszkola.

Promocja atrakcji turystycznych oraz walorów kulturowych, przyrodniczych i historycznych regionu LGD – ”Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej” wśród dzieci i rodziców z całej Polski z wykorzystaniem bajki reklamowej w wersji audio, PDF, kolorowanki reklamowej oraz Internetu to tytuł operacji, wybranej do finansowania przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w ramach działania z zakresu małe projekty.

Na stronie Internetowej: http://www.swietokrzyskiebajki.pl/ stworzone zostały specjalnie dla najmłodszych mieszkańców lokalnej grupy działania, bajki i kolorowanki o atrakcjach turystycznych gmin: Baćkowice, Brody, Łagów, Pawłów, Nowa Słupia oraz Waśniów.

W poszczególnych zakładkach można znaleźć bajki w wersji do słuchania, czytania jak również kolorowankę, która odzwierciedla najciekawsze atrakcje regionu. Wszystko to można pobrać zupełnie bezpłatnie i bez logowania. Utwory, które znajdują sie na stronie, powstały specjalnie po to, by zachęcić turystów do odwiedzania krainy lgd, a zawarte w nich morały i prawdy życiowe mają podpowiadać słuchaczom i czytelnikom jak żyć, by samemu pozostać szczęśliwym i pozwolić na szczęście innym.

Serdecznie zapraszamy!