Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2013-09-09 13:51:14

Relacja z II Wyścigu rowerowego o Puchar Świętokrzyskich Pagórków.

 

Wzorem roku ubiegłego na pożegnanie lata w dniu 7 września 2013 r. na trasie nowa droga leśna Nieskurzów Stary – Piórków zorganizowany został II Wyścig rowerowy o Puchar Świętokrzyskich Pagórków. Wyścig przeprowadzony został w kilku kategoriach na drodze leśnej udostępnionej przez Nadleśnictwo Łagów. Imprezie towarzyszyła przepiękna słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera, zacięta rywalizacja. W tym roku po raz pierwszy wystartowały dzieci młodsze i widok ich szczęśliwych twarzyczek utwierdził organizatorów w przekonaniu, że warto się było trudzić. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, natomiast w każdej kategorii wiekowej medalami zostały nagrodzone trzy pierwsze miejsca.

Puchar Świętokrzyskich Pagórków otrzymał w tym roku pan Rafał Zdziebło, który pokonał dystans w 15 minut. Serdecznie gratulujemy.
Tuż za nim uplasowali się chłopcy z gimnazjum: Filip Forma -17,37min; Marcin Wojtowicz - 18,02min; Sebastian Krowiński -18,04min. Pamiątkowe puchary otrzymali również najmłodszy i najstarszy uczestnik wyścigu. Po wysiłku fizycznym na zawodników czekała pyszna kiełbaska i kosz słodyczy. Całe wydarzenie finansowane zostało ze środków lokalnej grupy działania Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w ramach promocji lokalnej strategii rozwoju.

 

 


Drukuj

Stowarzyszenie Rozwoju
Wsi Świętokrzyskiej

ul. Rynek 26, 26-025 Łagów
tel./fax (041) 30-74-938
e-mail: biuro@lgd-srws.pl
KRS nr: 0000312036


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Menu

Darowizna na stypendia dla uzdolnionych matematycznie dzieci

Składka członkowska

Menu