2013-11-28 12:32:53

Nasze LGD na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Poznaniu.

W dniach 17-19 października br. odbyła się największa i najważniejsza impreza turystyczna w Polsce - Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.
Ich organizatorem były Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Honorowy Patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyki i Miasto Poznań.
Poznański TOUR SALON to jedna z najbardziej prestiżowych imprez targowych, podczas których wystawcy mają okazję zaprezentować szerokiej publiczności własne atrakcje turystyczne i regionalne produkty. Podczas targów można było odwiedzić około 600 wystawców z 40 krajów świata, a także wszystkich regionów Polski.
W tegorocznej edycji targów atrakcje turystyczne promowano również na stoisku Świętokrzyskiej Sieci LGD, przedstawiciele Lokalnych Grup Działania w tym, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej informowali o najciekawszych miejscach, wartych odwiedzenia i poznania. Odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z ofertami turystycznymi, ciekawymi atrakcjami i produktami turystycznymi z obszaru działania LGD.