2013-09-12 13:56:51

Rozpoczęto realizację projektu

W ramach projektu „Rodzice super tacy od jutra idą do pracy” od dnia 1 maja 2013r. w gminie Pawłów funkcjonuje Klub Dziecięcy oferujący opiekę nad maluchami w wieku od 1 roku do 3 lat.  Ponadto w ramach projektu utworzono dodatkowo miejsca dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 3 lat  w Żłobku „Bajka” w Jędrzejowie przy ulicy Krótkiej 4.

Projekt "Rodzice super tacy od jutra idą do pracy" realizowany jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania Ziemia Jędrzejowska „GRYF” oraz Żłobkiem „Bajka” Pani Ilony Gocoł, 28-300 Jędrzejów ul. Krótka 4.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet I. Zatrudnienie i integracja społeczna, Działania 1.5. Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 41/ 272 16 88 oraz stronie internetowej: http://rodzicesupertacy.pl/  oraz u Dyrektora w siedzibie Klubu Jadowniki 49