2014-02-11 09:44:25

Są jeszcze wolne miejsca w Klubie Dziecięcym w Jadownikach.

Od maja 2013 roku działa w Jadownikach Klub Dziecięcy dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat.

Klub funkcjonuje w ramach projektu „Rodzice super tacy od jutra idą do pracy” realizowanego na terenie Gminy Pawłów przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego(Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet I. Zatrudnienie i integracja społeczna, Działania 1.5. Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego).

Klub Dziecięcy funkcjonuje przy Szkole Podstawowej w Jadownikach jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat z terenu gminy Pawłów. Klub czynny jest 10 godzin dziennie, dziećmi opiekują się 4 opiekunki, zapewnione jest pełne wyżywienie oraz pełne wyposażenie sali i aneks kuchenny.

Informujemy, iż są jeszcze wolne miejsca. Chętni rodzice mogą składać deklaracje wg. załączonego wzoru (załącznik poniżej) w siedzibie Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Pawłowie, Pawłów 56 (tel. 41 272-16-90, 41 271-94-55) oraz u Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jadownikach.

Realizacja projektu potrwa do 31 grudnia 2014 roku.

Jak wygląda Klub Dziecięcy? Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.