Zapraszamy na III Mistrzostwa Siatkówki

2014-05-16 10:03:47

Zapraszamy na III Mistrzostwa Siatkówki

W dniu 18 maja 2014 roku w Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Krynkach ul. Szkolna 1 gm. Brody odbędą się III Mistrzostwa Siatkówki „Lokalnej Grupy Działania” o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Do udziału w turnieju mogą przystąpić drużyny z gmin towarzyszących lgd. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe statuetki oraz dyplomy, a zwycięzcy turnieju puchar, który wręczy Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Świętokrzyskiej Zdzisław Zwoliński wraz z organizatorem turnieju Tomaszem Margulą. Turniej sfinansowany jest ze środków LSR Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.