2014-10-21 12:00:02

Udana zabawa w Krynkach

Święto Swojskich Smaków - Bal Sałatkowy odbył się w Krynkach w dniu 19 października 2014r. Przybyli na imprezę mogli liczyć na świętną zabawę. Moc atrakcji dla dzieci, dorosłych jak również pyszne sałatki do degustacji, przyrządzone przez uczestników zabawy oraz zespoły ludowe.

Dla najmłodszych, instruktorki z CKiAL przygotowały kilka konkursów z nagrodami. W konkursach brali rownież udział dorośli. Wśród zaproszonych gości obecny był Dyrektor Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej - Piotr Sadłocha wraz z rodzina oraz Wójt Gminy Brody - Andrzej Przygoda. Występy zespołów i przygotowane układy taneczne przez grupę FASCYNACJA umilały czas zabawy.

Impreza odbyła się dzięki środkom pozyskanym ze Stowarztszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.