Projektowanie wnętrz Kielce - dla każego aranżacja wnętrz

ORganizowanie imprez firmowych dla calych rodzin i pracowników

2014-09-09 11:04:37

Puchar Świętokrzyskich Pagórków zdobyty

6 września 2014r. odbył się III Wyścig Rowerowy o „Puchar Świętokrzyskich Pagórków”. Trasa wyścigu przebiegała przez utwardzona drogę leśną Nieskurzów – Piórków.

Najmłodsi uczestnicy mięli do pokonania dystans 4 km, pozostali uczestnicy 8 km.

Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii zostały nagrodzone medalami, a wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy za udział w wyścigu.

Puchar Świętokrzyskich Pagórków” zdobył w tym roku Filip Forma pokonując dystans w czasie 15min 26s.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach to:

Klasy I-III:

Grzyb Natalia, Niedbała Alicja, Karcz Bartłomiej, Pierściński Jakub, Bera Adrian.

Klasy IV-VI:

Grzyb Aleksandra, Dąbrowska Aleksandra, Staniek Wiktoria, Krowiński Marcin, Galas Marcel, Flis Michał.

Gimnazjum:

Włodarczyk Karina, Brodawka Kinga, Firmanty Kinga, Pascal Van Dee, Mateusz Wiewiór.

Mieszkańcy:

Masternak Krystyna, Baran Anna, Baran Maria, Forma Filip, Majecki Michał, Ślusarz Mariusz.

Nauczyciele:

Karcz Anna, Szemraj Jolanta, Grzyb Justyna, Grzyb Krzysztof, Majecki Zbigniew.

Wyścig zakończył się wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

Wyścig zorganizowano przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej w Łagowie.