2015-03-25 11:58:00

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

W dniu 24 marca 2015 roku w Świetlicy Środowiskowej przy Urzędzie Gminy w Baćkowicach odbyło się Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.

Zgodnie z porządkiem obrad na Przewodniczącego Zebrania wybrany został Piotr Sadłocha, który udzielił głosu Prezesowi Zarządu Stowarzyszenia Zdzisławowi Zwolińskiemu. Przedstawił on sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej za rok 2014. Następnie Dariusz Kozłowski zapoznał wszystkich ze sprawozdaniem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.

W oparciu o przedstawione informacje, Walne Zebranie Członków udzieliło zarządowi absolutorium.

W związku z przystąpieniem Gminy Iwaniska do Stowarzyszenia nastąpiło uzupełnienie Zarządu o osobę reprezentującą Gminę Iwaniska.  Jedyny kandydat Zbigniew Kwiatkowski otrzymał poparcie wszystkich uczestników zebrania i tym samym dołączył do Zarządu.

Największe kontrowersje wzbudził wspomniany przez Dyrektora Biura Piotra Sadłochę temat utworzenia spółki. Pomysł ten wywołał dyskusję wśród uczestników zebrania. Uznano, iż do tematu należy powrócić po przedstawieniu Zarządowi szczegółów związanych z funkcjonowaniem takiej spółki.

Na zakończenie spotkania Piotr Sadłocha przedstawił zebranym zakres prowadzonych prac oraz plany do końca 2015 roku.