2015-07-15 07:58:00

Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014-2020

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem nowego okresu programowego Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej podejmuje działania w kierunku opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Podejście Leader w tym okresie będzie realizowane w ramach szerszej koncepcji tzw. rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Główną cechą działań jest umożliwianie i wspieranie prowadzenia oddolnych przedsięwzięć rozwojowych.
Chcemy zatem zaangażować mieszkańców gmin należących do lgd w tym mieszkańców gminy: Baćkowice, Brody, Iwaniska, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów i zachęcić do współpracy.

Prosimy zatem o informacje, co według Państwa powinno się znaleźć w LSR, jakie obszary wymagają rozszerzenia i jakie kwestie są priorytetowe dla zaspokajania potrzeb społeczności lokalnej.

Prosimy o zgłaszanie swoich uwag i przemyśleń drogą mailową: biuro@lgd-srws.pl
Wszelkie nadesłane do nas uwagi z Państwa strony pomogą nam lepiej dopasować nową strategię do społeczno-gospodarczych uwarunkowań naszego obszaru.