2015-07-31 11:54:40

Zmiany w dotychczasowym rozkładzie jazdy bezpłatnej komunikacji turystycznej wokół atrakcji Świętego Krzyża.

Mając na względzie sugestie pasażerów zmianie ulega dotychczasowy rozkład jazdy bezpłatnej komunikacji turystycznej wokół atrakcji Świętego Krzyża.

W nowym rozkładzie jazdy zostaje dodany dodatkowy kurs z Nowej Słupi (wyjazd o godz. 17:55) na Święta Katarzynę przez Hutę Nowa i Hute Szklaną. Następnie z Świętej Katarzyny (odjazd busa o godz. 18:55) przez Bodzentyn do Nowej Słupi, skąd pasażerowie (o godz. 19:21) zostaną odwiezieni do Huty Nowej i Huty Szklanej. Poniżej zamieszczony został zmieniony rozkład jazdy.

Zmiany obowiązywać będą już od najbliższej soboty tj. 1 sierpnia 2015 r.

Słonecznej pogody, mile spędzonych chwil i niezapomnianych wrażeń.

życzy: Lokalna Grupa Działania

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

Linia komunikacyjna na trasie Nowa Słupia – Huta Szklana – Święta Katarzyna realizowana jest w ramach projektu „Góry Świętokrzyskie odkryte i dostępne” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz ze środków zgromadzonych w ramach 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego.