2015-12-09 09:06:56

Posiedzenie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia

W dniu 2 grudnia br. w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki w Iwaniskach odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

W trakcie posiedzenia Nadzwyczajne Walne Zebranie uzupełniło skład Rady Programowej. Obecny dwunastoosobowy skład Rady Programowej został rozszerzony o Ewelinę Bień, Artura Kordasa. Ponadto dotyczczasowy jedynastoosobowy skład Rady w związku z rezygnacją jednej osoby został uzupełniony o członkostwo Piotra Maja.

Ponadto w trakcie posiedzenia Przewodniczący Walnego Zebrania przedstawił cele i przedsięwzięcia przewidziane do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 oraz zasady jej tworzenia. Przedstawił również planowane w ramach LSR na lata 2014-2020 kryteria wyboru projektów, oraz  kryteria zgodności. Wśród licznie przybyłych gości oraz Członków Stowarzyszenia rozwinęła się dyskusja w zakresie ww przedsięwzięć oraz kryteriów.

Protokół z niniejszego Nadzwyczajnego Walnego Zebrania znajduje się w zakładce: Stowarzyszenie/Walne Zebranie/Protokoły.